بيمه سرمد ، 168 ميليون سهم خود را پذيره نويسي می کند

بيمه سرمد ، 168 ميليون سهم خود را پذيره نويسي می کند

صفحه اصلی   تماس با ما   پیوندها   RSS  
 

پنج‌شنبه ۵/۵/۱۳۹۶ - ۰۹:۱۲

 
نسخه چاپي ارسال به دوستان  ۱۳۹۱/۱۱/۲۴   (اهم اخبار)  
 

بيمه سرمد ، 168 ميليون سهم خود را پذيره نويسي می کند

 
بانک صادرات ايران، شرکت سرمايه گذاري خوارزمي و مؤسسه همياري غدير از موسسان شرکت بیمه سرمد هستند.
 

بیمه نیوز - شرکت بيمه سرمد(سهامي عام در شرف تأسيس) در نظر دارد پذيره نويسي تعداد 168 ميليون سهام خود را از طريق شبکه کارگزاري فرابورس ايران به مدت 7 روز از تاريخ 24 بهمن ماه سال­جاري آغاز نمايد.

به گزارش روابط عمومي بانک صادرات ايران، شرکت بيمه سرمد با هدف ارايه خدمات بيمه­اي در کليه رشته هاي بيمه بازرگاني مجوزهاي مربوطه را از بيمه مرکزي ايران اخذ و در اداره کل ثبت شرکتها و موسسات غير تجاري به ثبت رسانده است. اين شرکت ضمن اخذ مجوزهاي لازم از سازمان بورس و اوراق بهادار در نظر دارد تعداد 168 ميليون سهام در دست انتشار خود را از تاريخ 24بهمن ماه از طريق شبکه کارگزاري فرابورس ايران مورد پذيره نويسي عموم قرار دهد .

بر اساس اين گزارش موضوع و حدود فعاليت­هاي شرکت، انجام عمليات بيمه اي مستقيم در انواع رشته هاي بيمه عمر و زندگي تحصيل پوشش بيمه اتکايي و ... عنوان شده و بانک صادرات ايران، شرکت سرمايه گذاري خوارزمي و مؤسسه همياري غدير اقدام به تأسيس آن نموده اند.

گفتني است 58 درصد از تعهدات توسط مؤسسين پرداخت شده و در نظر است تا 42 درصد باقي مانده از طريق پذيره نويسي عمومي تامين گردد و اشخاص حقيقي و حقوقي مي توانند ضمن ارايه مدارک و مستندات مربوطه شامل : کپي شناسنامه، کارت ملي، فيش واريز وجه و تکميل فرم «برگ تعهد خريد سهام» و فتوکپي آگهي تأسيس و آخرين روزنامه رسمي حاوي اسامي مديران (ويژه اشخاص حقوقي)‌از طريق شبکه کارگزاري ايران اقدام به خريد نمايند.

همچنين متقاضيان پذيره نويس مي بايست در مهلت تعيين شده با مراجعه به يکي از کارگزاران فعال در فرابورس ايران مبلغ 1000 ريال معادل قيمت اسمي، بابت تعداد سهامي که مايل به پذيره نويسي آن هستند را به حساب کارگزار مربوطه واريز نمايند.

 
 
نظرات كاربران:

 
نظرات بینندگان
نام :
آدرس ایمیل :
نظر شما :
 

 

 
صفحه اصلی | تماس با ما | پیوند ها | آرشیو | Rss
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به بیمه نیوز می باشد واستفاده از مطالب با ذکر منبع بلاماتع است bimehnews @2006- 2013